Dacia започна партньорство с любимо място на софиянци
![]()
С началото на астрономическото лято Dacia отново излиза извън шоурумите, за да бъде в естествената си среда - сред природата и близо до хората. След старта на Обиколката на Dacia, която включва събития в осем български града, марката продължава да представя моделната си гама на открито, този път в София.
Dacia стартира партньорство с приключенски парк „Юнак“ в Борисовата градина, който ще бъде изцяло преобразен в духа на марката. Обединени от общата си страст към приключенията на открито и близостта с природата, Dacia и приключенски парк „Юнак“ ще предложат незабравими преживявания и положителни емоции за цялото семейство. Посетителите ще открият приключенски елементи из целия парк, а в сърцето му ще могат да се запознаят отблизо с най-новите модели на Dacia.

Най-малките ще колекционират летни спомени по въжените линии и в „Забавната гора“. Родителите могат да споделят футболни емоции, гледайки мачове от световното първенство по футбол на големия екран в специалната фензона в парка в компанията на Dacia Bigster. Комфортният и просторен автомобил, наличен и с двигател hybrid-G 150 4x4, е верен спътник за всяко приключение.
Лятната вълна ще продължи и с Dacia Jogger, който предлага комфорт и функционалност за пълноценно семейно преживяване на открито. 7-местният автомобил предлага щедро интериорно и багажно пространство за всяко бягство сред природата.
